• Wycieczka jednodniowa do Berlina i Poczdamu

Berlin i Poczdam -> NIEDZIELA

(5 opinii klienta)

Cena od: 160,00 

Tuż za zachodnią granicą rozpościera swoje posady najprężniej rozwijająca się stolica Europy. Zapraszamy Państwa do Berlina, miasta o niezapomnianym kolorycie. Historyczny symbol jedności jest tylko pretekstem do zagłębienia się w przeszłość, którą opowiadają mury, ulice i domy.

Opis

Berlin i Poczdam  – Wycieczka jednodniowa

UWAGA – wymagane jest posiadanie PASZPORTU COVIDOWEGO (UCC)

Tuż za zachodnią granicą rozpościera swoje posady najprężniej rozwijająca się stolica Europy. Zapraszamy Państwa do Berlina, miasta o niezapomnianym kolorycie. Historyczny symbol jedności jest tylko pretekstem do zagłębienia się w przeszłość, którą opowiadają mury, ulice i domy.

Berlin jako symbol pojednania i zjednoczenia pokoleń tworzy niepowtarzalną atmosferę, która sprawia iż to właśnie tutaj osiedlają się obywatele całego świata. Berlin także od zawsze był miejscem, skąd wydobywał się głos młodego pokolenia i artystów.

Dzisiejszy Berlin to obraz nowoczesnego miasta, pełnego futurystycznej architektury zapierającej dech w piersi każdemu zwiedzającemu. Jednak nie można przeoczyć również wspaniałych zabytków i dostojnych budowli sprzed setek lat.

Wycieczka jednodniowa do Niemiec

Bez wątpienia bezpieczeństwo na wycieczkach fakultatywnych to dla nas bardzo ważna sprawa

Dlatego jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to autokar wątpliwej sprawności może zdarzyć się zarówno na wycieczce z biurem podróży,
jak i na tej wykupionej na mieście. Oczywiście jako organizator
sami dokładnie sprawdzamy, czy dany przewoźnik ma wszystkie pozwolenia i gwarancje.

Niewątpliwie sposobem na to by uniknąć rozczarowania jest sprawdzanie oferty i opinii o wycieczkach fakultatywnych w necie.
Oczywiście wiadomo, że opnie wystawią raczej osoby niezadowolone z danej usługi, niż te usatysfakcjonowane.

Bez wątpienia warto zawsze mieć je na uwadze.

Zdecydowanie najlepszym źródłem informacji o jakości naszych wycieczek będzie na pewno polecenie od znajomych czy rodziny,
która wróciła i korzystała na miejscu z wycieczek fakultatywnych.

Wycieczka jednodniowa do Niemiec – Najlepsze Wycieczki autokarowe

Bez wątpienia ważne są dla nas opinie o wycieczkach fakultatywnych.

Zdecydowanie liczymy gorąco na Wasze recenzje oraz opinie poszczególnych wycieczek fakultatywnych organizowanych
przez nasze biuro podróży. Dlatego dajcie znać koniecznie, Wasze opinie mocno pomogą wszystkim innym podjąć właściwą decyzję.

Niewątpliwie teraz kiedy już wiesz co to jest wycieczka fakultatywna oraz co to znaczy możesz śmiało przejść do dalszej części
naszego serwisu w poszukiwaniu najlepszych cen, ofert i promocji na wycieczki jednodniowe w Danii.

Wycieczki jednodniowe Wycieczka jednodniowa do Niemiec

Niewątpliwie podczas prywatnej wycieczki z polskim przewodnikiem gość decyduje o trasie i sposobie dotarcia do zabytków w Bangkoku.

Z pewnością nasz polski przewodnik pokazuje proste warunki życia ludzi, imponującą, kolorową przyrodę.
W związku z tym wyznaczasz początek wycieczki, który powinien mieć miejsce między 8:00 a 9:00 rano.

Wycieczki autokarowe – Wycieczka jednodniowa do Niemiec

Bez wątpienia polski przewodnik wycieczek w Danii jest najlepszę opcją dla Ciebie.
Przede wszystkim skontaktuj się z nami i zamów polskiego przewodnika do zwiedzania Bangkoku, Pattaya, Rayong, Phuket, Krabi, Chiang Rai, Chiang Mai i innych miejsc.

Złoty anioł spoglądający z kolumny, wymownym gestem zaprasza gości do poznawania zakamarków miasta. Nie można pominąć zachwycającego Rejsu Szprewą przez historyczne centrum miasta wokół Wyspy Muzealnej oraz ultranowoczesnej dzielnicy rządowej .

Berlin urzeka, nie daje o sobie zapomnieć, przenika atmosferą wolności, jedności i porozumienia, a dla swoich gości zawsze trzyma otwartą Bramę Brandenburską.

Gorąco zapraszamy na niezapomnianą wycieczkę jednodniową Berlin i Poczdam na was czeka.

Cena obejmuje:
Podróż autokarem, promem, opieka przewodnika, zwiedzanie, ubezpieczenie NW i KL.

Koszty dodatkowe:
Rejs Rzeką Szprewą- 15 €.
Stawka indywidualna za bilet grupowy

Informacje dodatkowe:
W związku z nowymi zasadami bezpieczeństwa epidemiologicznego  (zagrożenie korona wirusem) informujemy że wycieczki realizujemy wyłącznie własną flotą autokarową. Spełniamy wszelkie standardy bezpieczeństwa. Nasze autokary są poddawane każdorazowo po zakończeniu każdego wyjazdu pełnej dezynfekcji polegającej na dokładnym czyszczeniu płynami dezynfekcyjnymi.  Kluczowe 3 godzinne ozonowanie całego autokaru certyfikowanym sprzętem ozonującym zapewnia to najwyższe standardy bezpieczeństwa dla podróżujących. Dodatkowo autokary zostały wyposażone w akcesoria i preparaty odkażające, które każdorazowo są stosowane przy ponownym wsiadaniu do autokaru w trakcie wycieczki.

Wycieczki jednodniowe Berlin i Poczdam

Dlaczego wycieczki jednodniowe, czym są wycieczki jednodniowe? Co to znaczy?

Zdecydowanie wycieczki jednodniowe to wyjazdy organizowane w miejscu, gdzie jesteśmy na wakacjach, do atrakcyjne turystycznych zakątków,
pod opieką przewodnika. Oczywiście są to wycieczki dodatkowo płatne. Bez wątpienia organizacją wycieczek w Berlin i Poczdam zajmuje biuro z którym wyjeżdżamy,
bądź lokalne agencje z którymi współpracujemy.

Wycieczki jednodniowe w Berlin i Poczdam

Oczywiście profesjonalna opieka i organizacja wycieczek fakultatywnych w Berlin i Poczdam.

Polscy przewodnicy w Berlin i Poczdam

Bez wątpienia wycieczka fakultatywna obejmuje zazwyczaj przejazd wybranym środkiem transportu, ewentualne ubezpieczenie
(głównie chodzi o sporty ekstremalne, których podstawowa polisa nie obejmuje). Zdecydowanie również opiekę pilota lub przewodnika.
Niewątpliwie czasem jest i przewodnik i pilot, ponieważ lokalny przewodnik nie mówi w języku polskim, jest więc tłumaczony np.
przez pilota naszej wycieczki.

Bez wątpienia odatkowo w cenę wycieczki jednodniowej mogą być już wliczone opłaty za wejścia do zabytków, muzeów czy innych zwiedzanych obiektów.
Dlatego czasem także cena obejmuje jakieś posiłki w czasie podróży (lunch, poczęstunek czy normalny obiad).
Oczywiście w niektórych krajach można spotkać się również z prośbą o napiwki dla kierowców, przewożących całą wycieczkę z miejsca na miejsce.
Zdecydowanie jest to dobrowolny datek, który ma wspomóc zazwyczaj słabo opłacanych przewoźników.

Bez wątpienia warto też jeszcze przed wykupieniem wycieczki jednodniowej zapoznać się z pisemnymi warunkami organizowanej wycieczki
,świadczeniami jakie ma zapewnić organizator.

Najlepsze wycieczki jednodniowe w Berlin i Poczdam

Wycieczki do Berlin i Poczdam – Wycieczki jednodniowe.

Bez wątpienia przebieg wycieczki fakultaywnej, obiekty do zwiedzania mogą się różnić ze względu na warunki pogodowe lub drogowe.
Pozieważ czasem powstające bariery terenowe, wyłączenie ruchu, godziny odlotów linii lotniczych czy zamknięcie zabytków.
Oczywiście decyzja należy wtedy do przewodnika.

Wycieczki jednodniowe w Berlin i Poczdam promocje

Bezapelacyjnie zorganizujemy najlepsze wycieczki jednodniowe w Berlin i Poczdam.
Przede wszystkim skontaktuj się z nami i zamów wycieczki do Bangkoku, Pattaya, Rayong, Phuket, Krabi, Chiang Rai, Chiang Mai i innych miejsc.

Godzina Pozycja programowa
06:30 Zbiórka uczestników wycieczki na ul. Słowackiego 23, przy domu wczasowym Bałtyk. Przejazd autokaru przez Wyspę Uznam w kierunku Berlina, na trasie krótki postój na toaletę.
10:00 Przejazd Autokaru przez wschodnie dzielnice Berlina na Wyspę Muzeów, zwiedzanie -jedno z najwspanialszych kompleksów muzealnych w Europie objęte Światowym Dziedzictwem Kultury UNESCO. Następnie rejs Sprewą, godzinna przygoda na pokładzie barki wycieczkowej.
11:30 Zwiedzanie Placu Paryskiego – Brama Brandenburska, hotel Adlon, ambasady oraz wychodzące z placu Aleja Unter den Linden i Aleja 17-go VI.
Spacer linią Muru Berlińskiego symboliczne groby ofiar muru, pomnik Holocaustu. Plac Republiki Reichstag siedzibą parlamentu oraz Urząd Kanclerski.
12:30 Przejazd na Plac Poczdamski prawdziwej perły współczesnej architektury autorstwa światowych sław. Kompleks Deimler Chhrysler, Sony Center. Zobaczymy także fragment Muru Berlińskiego, przy którym jest możliwość nabycia historycznej wizy.
14:00 Przejazd do Poczdamu przez zachodnie dzielnice Berlina Forum Kulturalne, Kwartał Dyplomatów, Europa Center, Dworzec ZOO, bulwar Kurfurstendamm, Wannsee i most szpiegów Glienicker.
15:30 Godzinny spacer kompleksem pałacowo ogrodowym Sanssouci w Poczdamie. Pałac znany jako Wersal Berlina należy do najpiękniejszych tego typu realizacji w skali całej Europy. Trasa naszego spaceru wiedzie między innymi obok Oranżerii Chińskiej, Herbaciarni i Pałacu Głównego. Wszystko w otoczeniu tryskających fontann, zielonych tarasów, posągów starożytnych bogów i unikatowych roślin. Przemieszczamy się alejami spacerowymi pośród różnorakich założeń parkowo ogrodowych i bukietów kwiatowych.
19:30 Powrót wycieczki do Świnoujścia, pożegnanie grupy.

5 opinii dla Berlin i Poczdam -> NIEDZIELA

 1. Podróżnik

  Super miasta i świetna wycieczka. Pełen profesjonalizm organizatora.

 2. Robert i Ewa

  Polecam. Rejs Szprewą w słoneczny dzień bezcenny. W Poczdamie spacer po Parku Sanssouci robi wrażenie.

 3. Kasia i Andrzej

  Super wycieczka, profesjonalni kierowcy, Pan Wojtek przewodnik opowiadając potrafi przenieść nas w czasy historyczne. Organizacja na bardzo wysokim poziomie. Mozna skorzystać podczas postojów z mini barku i zawsze napić się czegoś ciepłego. Polecam.

 4. Aleksander

  Rewelacja, przejazd i zwiedzanie Berlina pierwszorzędne. Pan Wojtek przewodnik to chodząca encyklopedia.. Autokar mega wygodny i ogromny. Polecam

 5. eryk

  Przepiękne miasto z ciekawą historią ,Pan przewodnik bardzo ciekawie opowiada .Warto pojechać

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *