Berlin

(7 opinii klienta)

Cena od: 200,00 

Tuż za zachodnią granicą rozpościera swoje posady najprężniej rozwijająca się stolica Europy. Zapraszamy Państwa do Berlina, miasta o niezapomnianym kolorycie. Historyczny symbol jedności jest tylko pretekstem do zagłębienia się w przeszłość, którą opowiadają mury, ulice i domy.

Opis

Berlin – Wycieczka jednodniowa

Tuż za zachodnią granicą rozpościera swoje posady najprężniej rozwijająca się stolica Europy. Zapraszamy Państwa do Berlina, miasta o niezapomnianym kolorycie. Historyczny symbol jedności jest tylko pretekstem do zagłębienia się w przeszłość, którą opowiadają mury, ulice i domy.

Berlin jako symbol pojednania i zjednoczenia pokoleń tworzy niepowtarzalną atmosferę, która sprawia iż to właśnie tutaj osiedlają się obywatele całego świata. Berlin także od zawsze był miejscem, skąd wydobywał się głos młodego pokolenia i artystów.

Dzisiejszy Berlin to obraz nowoczesnego miasta, pełnego futurystycznej architektury zapierającej dech w piersi każdemu zwiedzającemu. Jednak nie można przeoczyć również wspaniałych zabytków i dostojnych budowli sprzed setek lat.

Wycieczki autokarowe – Wycieczka jednodniowa do Niemiec

Złoty anioł spoglądający z kolumny, wymownym gestem zaprasza gości do poznawania zakamarków miasta. Nie można pominąć zachwycającego Rejsu Szprewą przez historyczne centrum miasta wokół Wyspy Muzealnej oraz ultranowoczesnej dzielnicy rządowej .

Berlin urzeka, nie daje o sobie zapomnieć, przenika atmosferą wolności, jedności i porozumienia, a dla swoich gości zawsze trzyma otwartą Bramę Brandenburską.

Gorąco zapraszamy na niezapomnianą wycieczkę jednodniową Berlin na was czeka.

Cena obejmuje:
Podróż autokarem, opieka przewodnika, zwiedzanie, ubezpieczenie NW i KL.

Koszty wstępu:
Rejs Rzeką Szprewą- 17 €.

Informacje dodatkowe:
W związku z nowymi zasadami bezpieczeństwa epidemiologicznego  (zagrożenie koronawirusem) informujemy że wycieczki realizujemy wyłącznie własną flotą autokarową. Spełniamy wszelkie standardy bezpieczeństwa. Nasze autokary są poddawane każdorazowo po zakończeniu każdego wyjazdu pełnej dezynfekcji polegającej na dokładnym czyszczeniu płynami dezynfekcyjnymi.  Kluczowe 3 godzinne ozonowanie całego autokaru certyfikowanym sprzętem ozonującym zapewnia to najwyższe standardy bezpieczeństwa dla podróżujących. Dodatkowo autokary zostały wyposażone w akcesoria i preparaty odkażające, które każdorazowo są stosowane przy ponownym wsiadaniu do autokaru w trakcie wycieczki.

Godzina Pozycja programowa
06:00 Zbiórka uczestników wycieczki na ul. Słowackiego 23, przy domu wczasowym Bałtyk. Przejazd autokaru przez Wyspę Uznam w kierunku Berlina, na trasie krótki postój na toaletę.
10:00 Przejazd Autokaru przez wschodnie dzielnice Berlina na Wyspę Muzeów, zwiedzanie -jedno z najwspanialszych kompleksów muzealnych w Europie objęte Światowym Dziedzictwem Kultury UNESCO. Następnie rejs Sprewą, godzinna przygoda na pokładzie barki wycieczkowej.
11:30 Zwiedzanie Placu Paryskiego – Brama Brandenburska, hotel Adlon, ambasady oraz wychodzące z placu Aleja Unter den Linden i Aleja 17-go VI.
Spacer linią Muru Berlińskiego symboliczne groby ofiar muru, pomnik Holocaustu. Plac Republiki Reichstag siedzibą parlamentu oraz Urząd Kanclerski.
12:30 Przejazd na Plac Poczdamski prawdziwej perły współczesnej architektury autorstwa światowych sław. Kompleks Deimler Chhrysler, Sony Center. Zobaczymy także fragment Muru Berlińskiego, przy którym jest możliwość nabycia historycznej wizy.
14:00 Przejazd do Poczdamu przez zachodnie dzielnice Berlina Forum Kulturalne, Kwartał Dyplomatów, Europa Center, Dworzec ZOO, bulwar Kurfurstendamm, Wannsee i most szpiegów Glienicker.
15:30 Godzinny spacer kompleksem pałacowo ogrodowym Sanssouci w Poczdamie. Pałac znany jako Wersal Berlina należy do najpiękniejszych tego typu realizacji w skali całej Europy. Trasa naszego spaceru wiedzie między innymi obok Oranżerii Chińskiej, Herbaciarni i Pałacu Głównego. Wszystko w otoczeniu tryskających fontann, zielonych tarasów, posągów starożytnych bogów i unikatowych roślin. Przemieszczamy się alejami spacerowymi pośród różnorakich założeń parkowo ogrodowych i bukietów kwiatowych.
21:00 Powrót wycieczki do Świnoujścia, pożegnanie grupy.

7 opinii dla Berlin

 1. Podróżnik

  Super miasta i świetna wycieczka. Pełen profesjonalizm organizatora.

 2. Robert i Ewa

  Polecam. Rejs Szprewą w słoneczny dzień bezcenny. W Poczdamie spacer po Parku Sanssouci robi wrażenie.

 3. Kasia i Andrzej

  Super wycieczka, profesjonalni kierowcy, Pan Wojtek przewodnik opowiadając potrafi przenieść nas w czasy historyczne. Organizacja na bardzo wysokim poziomie. Mozna skorzystać podczas postojów z mini barku i zawsze napić się czegoś ciepłego. Polecam.

 4. Aleksander

  Rewelacja, przejazd i zwiedzanie Berlina pierwszorzędne. Pan Wojtek przewodnik to chodząca encyklopedia.. Autokar mega wygodny i ogromny. Polecam

 5. eryk

  Przepiękne miasto z ciekawą historią ,Pan przewodnik bardzo ciekawie opowiada .Warto pojechać

 6. Grzegorz

  Polecam super podróż 😉

 7. Grzegorz

  Super wycieczka polecam 😉

  • adm adm

   Dziękujemy:)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *