• Wycieczka autokarowa do Berlina
  • DSC_0060
  • DSC_0068
  • DSC_0138
  • DSC_0022

Berlin

Cena od: 200,00 

Tuż za zachodnią granicą rozpościera swoje posady najprężniej rozwijająca się stolica Europy. Zapraszamy Państwa do Berlina, miasta o niezapomnianym kolorycie. Historyczny symbol jedności jest tylko pretekstem do zagłębienia się w przeszłość, którą opowiadają mury, ulice i domy.

Opis

Berlin – Wycieczka autokarowa jednodniowa

Tuż za zachodnią granicą rozpościera swoje posady najprężniej rozwijająca się stolica Europy. Zapraszamy Państwa do Berlina, miasta o niezapomnianym kolorycie. Historyczny symbol jedności jest tylko pretekstem do zagłębienia się w przeszłość, którą opowiadają mury, ulice i domy.

Berlin jako symbol pojednania i zjednoczenia pokoleń tworzy niepowtarzalną atmosferę, która sprawia, iż to właśnie tutaj osiedlają się obywatele całego świata. Berlin od zawsze był miejscem, skąd wydobywał się głos młodego pokolenia i artystów.

Dzisiejszy Berlin to obraz nowoczesnego miasta, pełnego futurystycznej architektury, zapierającej dech w piersi każdemu zwiedzającemu. Jednak nie można przeoczyć również wspaniałych zabytków i dostojnych budowli sprzed setek lat.

Złoty anioł spoglądający z kolumny, wymownym gestem zaprasza gości do poznawania zakamarków miasta. Nie można pominąć zachwycającego rejsu Szprewą przez historyczne centrum miasta wokół Wyspy Muzealnej oraz ultranowoczesnej dzielnicy rządowej.

Berlin urzeka, nie daje o sobie zapomnieć, przenika atmosferą wolności, jedności i porozumienia, a dla swoich gości zawsze trzyma otwartą Bramę Brandenburską.

Cena obejmuje:
Podróż autokarem, opieka przewodnika, zwiedzanie, ubezpieczenie NW i KL.

Koszty wstępu:
Rejs rzeką Szprewą- 18 €.

Godzina Pozycja programowa
06:00 Zbiórka uczestników wycieczki na ul. Słowackiego 23, na przystanku autobusowym na przeciwko Sanatorium Bałtyk. Przejazd autokaru przez Wyspę Uznam w kierunku Berlina, na trasie krótki postój na toaletę.
Przejazd Autokaru przez wschodnie dzielnice Berlina na Wyspę Muzeów, podziwianie jednego z najwspanialszych kompleksów muzealnych w Europie, objęte Światowym Dziedzictwem Kultury UNESCO. Następnie około godzinny rejs Szprewą na pokładzie barki wycieczkowej (rejs uzależniony jest od warunków pogodowych).
Zwiedzanie Placu Paryskiego – Brama Brandenburska, hotel Adlon, ambasady oraz wychodzące z placu Aleja Unter den Linden i Aleja 17-go czerwca.
Spacer wzdłuż linii Muru Berlińskiego, symboliczne groby ofiar muru, pomnik Holocaustu oraz Plac Republiki, Reichstag oraz Urząd Kanclerski.
Przejazd na Plac Poczdamski – prawdziwej perły współczesnej architektury autorstwa światowych sław. Tu znajduje się m.in kompleks Deimler Chrysler oraz Sony Center. Zobaczymy także fragment Muru Berlińskiego, przy którym jest możliwość nabycia historycznej wizy.
Przejazd przez zachodnie dzielnice Berlina w tym przez Forum Kulturalne, Kwartał Dyplomatów, Europa Center, Dworzec ZOO i bulwar Kurfuerstendamm.
około 20:30 Powrót wycieczki do Świnoujścia, pożegnanie grupy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Berlin”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *