HEIDE PARK

Cena od: 250,00 

Kategoria: Tagi: , , ,

Opis

WYCIECZKA JEST TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNA

 

Wycieczka do Berlina – telefon: 601586613

godz. 4:00 Zbiórka uczestników wycieczki na ul. Słowackiego 23, przy domu wczasowym „Bałtyk” godz. 9:30 Przyjazd do Heide Parku uznanego za nr 1 wśród niemieckich parków rozrywki. HEIDE-PARK Soltau to największy rodzinny Park rozrywki i wypoczynku na północy Niemiec. Znajduje się tu blisko 50 atrakcji na 850.000 m² pięknego parku z doskonałą infrastrukturą. Czas pobytu to 8-godzin na terenie parku. Miejsce wspaniałej zabawy , wypoczynku dla całej rodziny. Park oferuje ciekawe propozycje spędzenia czasu, niezliczone atrakcje zapierające dech jazdy, wiele fantastycznych show, tor bobslejowy, zjeżdżalnie, łodzie, tratwy, kolejki górskie, kraina piratów, różnego typu rolby, karuzele obrotowo -młynowe, kolejki ziemne i powietrzne, wieże widokowe, huśtawki i wiele innych atrakcji. Na największych śmiałków czeka tu m.in. pierwszy w Niemczech wing coaster „Flug der Dämonen”, wysoka na 71 m wieża swobodnego spadku „Scream”, kolejka Krake – kąt pierwszego spadu wynosi 90° W sezonie 2019 powróci najwyższa i najszybsza drewniana kolejka górska w Europie: legendarny „COLOSSOS” w nowej odsłonie ( w 2003 roku został zapisany do księgi rekordów Guinnessa) Ok. godz. 18:00 Zbiórka i wyjazd z Heide Parku, powrót do Świnoujścia godz. 23:30 Zakończenie wycieczki. *****OBOWIĄZKOWE WAŻNE DOKUMENTY TOŻSAMOŚCI (paszport lub dowód osobisty)******** Program jest ramowy i może ulec zmianie.

 


Świadczenia zawarte w cenie:

* transport: autokar * obsługa pilota na całej trasie wycieczki * ubezpieczenie

Opłaty dodatkowe:

Wstęp do Heide Parku: 20,00 € dzieci do 17 lat, 25,00 € dorośli (Bilet upoważnia do wielokrotnego korzystania ze wszystkich atrakcji na terenie parku)

Informacje dodatkowe:
W związku z nowymi zasadami bezpieczeństwa epidemiologicznego  (zagrożenie korona wirusem) informujemy że wycieczki realizujemy wyłącznie własną flotą autokarową. Spełniamy wszelkie standardy bezpieczeństwa. Nasze autokary są poddawane każdorazowo po zakończeniu każdego wyjazdu pełnej dezynfekcji polegającej na dokładnym czyszczeniu płynami dezynfekcyjnymi.  Kluczowe 3 godzinne ozonowanie całego autokaru certyfikowanym sprzętem ozonującym zapewnia to najwyższe standardy bezpieczeństwa dla podróżujących. Dodatkowo autokary zostały wyposażone w akcesoria i preparaty odkażające, które każdorazowo są stosowane przy ponownym wsiadaniu do autokaru w trakcie wycieczki.

Godzina Pozycja programowa
04:00 Zbiórka uczestników wycieczki na ul. Słowackiego 23, przy domu wczasowym „Bałtyk”
9:30 Przyjazd do Heide Parku
18.00 Zbiórka i wyjazd z Heide Parku, powrót do Świnoujścia godz.
23:30 Przyjazd do Świnoujścia

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „HEIDE PARK”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *