Wycieczka do Kołobrzegu

Cena od: 95,00 

W ofercie Biura Podróży Wycieczki Świnoujście, nie mogło zabraknąć wycieczki do Szczecina. Miasto, które związane jest ze Świnoujściem od kiedy to powstał nowy szlak żeglugowy łączący dolną Odrę z Bałtykiem. Szczecin jest stolicą regionu zachodniopomorskiego z bardzo burzliwą i ciekawą historią, a także równie interesującą specyfiką, dynamicznie rozwijającego się portu, który leży w odległości prawie 100 km od morza.

Opis

WYCIECZKA AUTOKAROWA DO KOŁOBRZEGU.

Jednodniowa wycieczka ze zwiedzaniem Kołobrzegu.
Start: Ul. Słowackiego, przystanek na przeciwko Ośrodka Bałtyk i Hotelu Lazur
Godz. 8.00

Podróż autokarem to około 2 godziny licząc od momentu wyjazdu z promu. Z uwagi na fakt, iż Kołobrzeg położony jest o ok 100 km od Świnoujścia, wycieczkę rozpoczynamy w godzinach porannych, unikając nadmiernego ruchu drogowego. Sam przejazd można potraktować jako formę wypoczynku przed całodziennym zwiedzaniem Kołobrzegu. Oczywiście zapewniamy profesjonalnego przewodnika, który będzie do dyspozycji przez cały czas trwania wycieczki.

PROGRAM WYCIECZKI I ZWIEDZANIA KOŁOBRZEGU.

Program jednodniowej wycieczki do Kołobrzegu przewiduje zwiedzanie miasta z częściowym wykorzystaniem autokaru. Początek wycieczki to kołobrzeska starówka z Ratuszem Staromiejskim oczywiście zwiedzanie Kołobrzegu z przewodnikiem, który w sposób profesjonalny a zarazem przystępny opowie o wszystkich tajemnicach skrywa Perłą Bałtyku.

Druga część wycieczki to wizyta w Dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu. Zobaczymy oczywiście kołobrzeskie molo, Pomnik Zaślubin z Morzem, przespacerujemy się nadmorską promenadą oraz zobaczymy Bałtyk z punktu widokowego na latarni morskiej.

W ramach wycieczki w Kołobrzegu przewidujemy ok. 1,5 godziny czasu wolnego.
W podróż powrotną do Świnoujścia udajemy się około godziny 16.00. Do Świnoujścia przyjeżdżamy około godziny 18-18.30 (zależnie od kolejki na prom.
Powyższy program wycieczki możemy w dowolny sposób modyfikować w zależności od oczekiwań grupy. Wzbogacić o np. o wizytę w Western City w Zieleniewie czy Muzeum 6D w Kołobrzegu. Oczywiście po wcześniejszym ustaleniu z pracownikami naszego Biura.
Gorąco zapraszamy do współpracy.

Godzina Pozycja programowa
08:30 Zbiórka uczestników wycieczki na ul. ul. Słowackiego 23, przy domu wczasowym Bałtyk.
09:00 Przeprawa promem „Karsibór”, podróż autokarem w kierunku Szczecina. Przed wjazdem do miasta przewidziany krotki postój na toaletę.
11:00 Objazd wstępny Szczecina, zwiedzanie Jasnych Błoni i Parku Kasprowicza.
12:30 Przyjazd autokaru na Wały Chrobrego, spacer do Parku Żeromskiego, zwiedzanie Zamku Książąt Pomorskich, Kamienicy Loitzów, Masztu Maciejewicza, Bazyliki Katedralnej Św. Jakuba.
15:30 Zakończenie zwiedzania na Placu Orła Białego, wyjazd autokaru do Świnoujścia.
17:30 Powrót wycieczki na ul. Słowackiego 23, pożegnanie grupy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wycieczka do Kołobrzegu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *