Wycieczki autokarowe

O nas

Biuro Podróży Wybrzeże BIS kontynuuje działalność turystyczną Biura Wybrzeże w nowej odsłonie, między innymi organizacyjnej, wizerunkowej oraz co najważniejsze taborowej. Posiadamy 3 własne bardzo komfortowe autokary i ogromne doświadczenie zdobyte na przestrzeni ostatnich 31 lat. Otwieramy się na Klientów odwiedzających Świnoujście z najdalszych zakątków Polski.  Nasze Wycieczki to niezapomniane jednodniowe wyprawy po najbliższym i trochę dalszym regionie startujące ze Świnoujścia. Proponujemy i organizujemy je dla wszystkich, lubiących krótkie, profesjonalnie zorganizowane podróże w atrakcyjne miejsca. Z nami zwiedzicie Stolice sąsiednich Państw, miasta z ogromnym bogactwem minionych epok, czy też przepiękne bałtyckie plenery – to tylko niektóre z nich

Oferujemy

W naszej ofercie znajdują się niezapomniane wycieczki jednodniowe do Kopenhagi i Malmo, do Hamburga i Lubeki, do Berlina i Poczdamu, po wyspie Uznam i Wolin oraz do Szczecina. Atrakcyjne ceny i promocje dla grup. Wyselekcjonowanych przewodników. Niezapomniane trasy. Wycieczki na wyspę Rugię i do Stralsundu. Wyjątkowe bałtyckie krajobrazy. Zapewniamy własne nowoczesne i komfortowe autokary. Profesjonalnych przewodników niezapomniane wrażenia i konkurencyjne ceny.

Dlaczego my?

Wybrzeże BIS to nie tylko Biuro Podróży, to najlepsze wycieczki w Świnoujściu. Po pierwsze mamy doskonałą bazę wypadową oraz bogatą ofertę wycieczkową, którą stale rozwijamy z myślą o was. Po drugie: Działamy na rynku od 1989 roku. W tym czasie udało nam się pozyskać dobrą opinię i wyrobić markę znaną w całym regionie. Ale Priorytetem dla naszych starań jest Wasza satysfakcja, zwłaszcza po powrocie z podróży.

Coraz piękniejsze Świnoujście, jego infrastruktura turystyczna, poszerzająca się plaża, oraz Nasze Wycieczki, z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. Zapraszamy!

Jesteśmy Organizatorem Turystyki w myśl Ustawy z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z wpisem do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych.

Ponadto w zakresie ubezpieczeń posiadamy Gwarancję Ubezpieczeniową.